reklama
Giercownia - Gry Online

Twilight Magic

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 226
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,73
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Jak wiemy w bajkach, mitach i innych rodzajach opowieści, istnieją różne rodzaje fantastycznych stworzeń i potworów, na przykład jednorożce, gobliny i wampiry. Jeszcze jednym z tych stworzeń jest czarnoksiężnik, który w rzeczywistości tożsamy jest z czarownicą. Podobnie jak czarownica praktykuje magię lub czary dla zła. Mógłby być także demonem prosto z ust piekła, ale także to słowo zostało użyte do wielu złych bestii i niegodziwych śmiertelników, którzy praktykują magię dla nieracjonalnych celów, tak ogólnie przyjmowanych, czarnoksiężnicy są złoczyńcami.

Teraz spotkamy prawdziwego złego czarnoksiężnika. Chodzi o czarnoksiężnika o imieniu Norbert, który jest odpowiedzialny za jedną straszną rzecz. Właściwie to on umieścił królestwo w wiecznym zmierzchu, rzucając przerażające zaklęcie. Możecie sobie wyobrazić, jak strasznie jest tkwić w tym nienaturalnym stanie i jego skutkach dla całego królestwa.

Dziś odważna czarodziejka Amelia została wezwana do znalezienia źródła zaklęcia i uwolnienia tego królestwa od zła. Oznacza to, że Amelia ma przed sobą bardzo odpowiedzialne zadanie, a przeznaczenie tego królestwa zależy od niej. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej rozwiązać tę tajemnicę.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.206.238.*

Komentarze (0)

Gracze online (19):
Polecamy: