reklama
Giercownia - Gry Online

Last Six Figurines

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 018
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,54
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Bycie kolekcjonerem wartościowych przedmiotów to bardzo interesująca praca. Jednak dobrze jest, jeśli osoba, która zbiera te przedmioty, jest osobą, która ma jakąś wiedzę w dziedzinie sztuki, aby poznać prawdziwą wartość tych obiektów. W niektórych przypadkach kolekcjonerzy to ludzie, którzy po prostu lubią zarabiać pieniądze, nic więcej i nie zwracają uwagi na rzeczywistą wartość okazów.

Stephen jest znanym kolekcjonerem, który ma wiele ważnych przedmiotów w swojej kolekcji, czasami nie jest najbardziej uczciwą osobą, ponieważ wie, że może przywłaszczyć coś, co nie należy do niego legalnie.

Brenda przybywa do domu słynnego kolekcjonera figurek, wcześniej wspomnianego Stephena. Brenda szuka czegoś bardzo ważnego, czegoś o ogromnej wartości. Ona, wraz ze swoimi przyjaciółmi, szuka sześciu zaginionych figurek, które lata temu należały do wielkiej kolekcji króla Jerzego. Brenda lubi się upewnić, że te przedmioty znajdą się we właściwym miejscu.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej historii.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.204.191.*

Komentarze (0)

Gracze online (5):
Polecamy: