reklama
Giercownia - Gry Online

Secret Of The Forgotten Castle

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 100
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,76
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Bądź przygotowany na spotkanie z czymś bardzo interesującym. Chodzi o zamek, o którym prawie nikt nie wie, ale zamek, który jest bardzo wyjątkowy i jednocześnie bardzo piękny. Może jest wiele takich historii, ale ta jest bardzo wyjątkowa, więc nauczmy się czegoś o tym.

Elsa jest opiekunem zapomnianego zamku. Jest to jednak naprawdę zapomniany zamek, ponieważ niewielu ludzi wierzy, że naprawdę istnieje. Istnieje wiele legend o zamku, ale także wiele legend o Elsie. Niektóre z tych legend opisują ją jako dobrą osobę, ale wiele z nich nie. Legendy mówią o jej magii i jej super mocach, które podobno nie zawsze są używane w dobrych celach.

Wierz lub nie, stoisz teraz przed słynnym zapomnianym zamkiem. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, czy te legendy są prawdziwe. Jednak znalezienie prawdy nie będzie takie łatwe. Elsa da ci kilka zagadek, które należy rozwiązać, więc spróbuj je zrozumieć i dowiedzieć się, o czym jest ta historia.





Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.204.193.*

Komentarze (1)

avatar Marvel2k
Marvel2k 19.07.2019, godz. 13.22 odpowiedz
0
What are the process to use or add Most interesting app of Microsoft clipboard feature with this homepage https://clipboardwindows10.com/ i would like to suggest a way to learn and work with this so nicely.
Gracze online (28):
Polecamy: