reklama
Giercownia - Gry Online

Crime Rebus

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 550
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,02
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Jeśli jesteś fanem zagadek ze słowami, z przyjemnością zagrasz w grę, która w końcu ujawni serię zdjęć, znanych jako puzzle rebus. Dziś musisz pomóc trzem detektywom, aby rozwiązać rebus, który ujawni zbrodnie seryjnego mordercy. Niektóre z zagadek są trudniejsze niż inne, ale muszą rozwiązać wszystkie, aby złapać tego potwornego zabójcę.

Detektywi William, Thomas i Karen zajmują się tym bardzo złożonym przypadkiem seryjnego mordercy, który bardzo inteligentnie ukrywa swoje ślady. Zauważają, że morderca lubi układanki rebusowe i że miejsce, w którym mieszka, jest pełne małych rebusów. Muszą rozwiązać wszystkie z powodzeniem, aby ujawnić pewne i solidne dowody jego zbrodni.

Każda rebusowa układanka przedstawia popularne słowo lub frazę, które doprowadzą Cię do zbrodni. Aby rozwiązać łamigłówki, potrzebujesz zimnej głowy, pomysłowości i kreatywnego myślenia. Pomóż detektywom znaleźć wszystkie ukryte przedmioty i połącz je wszystkie, aby rozwiązać rebus i ujawnić, gdzie ukryta jest większość dowodów, aby móc aresztować zabójcę.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.235.137.*

Komentarze (0)

Gracze online (6):
Polecamy: