reklama
Giercownia - Gry Online

Beyond the Dark Woods

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 321
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,74
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Dziś jest po prostu idealny dzień na małą zagadkę i przerażającą grę. Może nie jesteś osobą, która wierzy w czarownice uprawiające magię, ale jest to również gra ukrytych przedmiotów i zagadek. Nasz gracz dziś przypadkowo zboczył z drogi i wylądował w ciemnym lesie. Nocne chodzenie do lasu może być przerażające i niewielu odważy się zaryzykować.

Spacerując po lesie dociera on do jednej nieruchomości. Przerażająca zła wiedźma ubrana w czarną suknię żyje w ciemnym lesie. Nazywa się Olivia, znana jest z pułapek i uprawiania magii na ludziach, którzy znajdą się w jej posiadłości. Nasz gracz jest został właśnie tam uwięziony. Nigdy nie możesz być pewien, czego się po niej spodziewać. Mówi się, że czarownica mieszkająca w lesie ma piłę i kocioł.

Olivia nie pozwoli naszemu graczowi odejść stąd, dopóki nie zrobi czegoś w zamian. Nasz gracz musi znaleźć wszystkie swoje zagubione przedmioty. Prosi o pomoc. To okazuje się trudniejsze niż zdawało się na początku. Czy możesz pomóc mu wywiązać się z zadania i spróbować się stąd wydostać? Powodzenia!Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.163.20.*

Komentarze (1)

avatar tygrysica56
tygrysica56 04.12.2018, godz. 22.12 odpowiedz
0
szkoda....,ale nie znam j.angielskiego
Gracze online (25):
Polecamy: