reklama
Giercownia - Gry Online

Legally Addicted

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 241
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,40
Łącznie głosów: 4

Gra dodana przez:

Legally Addicted jest zabawną grą akcji typu dungeon-crawler-ish - o ucieczce przed nową pracą i pogoni za papierosowym dymkiem. Historia mówi, że John został zatrudniony i teraz pracuje dla dużej i ważnej firmy. John spędził cały dzień pracując nad raportem, teraz wszyscy wyszli, z wyjątkiem niego. Budynek jest mu nieznany i poczuł się zagubiony.

Musisz pomóc Johnowi wyjść na papieroska, zanim straci rozum. W grze nie ma paska zdrowia ani timera, jest za to poziom lęku (anxiety) i wskaźnik bezrobocia (unemployment).

Szybkie wyjaśnienie tych oznaczeń:

ANXIETY - Jeśli poczujesz się zbyt niespokojny, zaczniesz niszczyć rzeczy. Możesz znaleźć kawę, czekoladę, napoje gazowane lub lekarstwa, które obniżą Twój niepokój. Jeśli to się skończy, umrzesz.

W określonym pokoju jest klucz i musisz go znaleźć, aby otworzyć schody i dostać się do wyjścia. Kompas poprowadzi Cię do bieżącego celu.

Jest to wersja demonstracyjna z pełnym menu, intro i trzema poziomami gry i nadzieją na znacznie dłuższą mobilną grę, którą jest w fazie realizacji.

UNEMPLOYMENT - Kiedy niszczysz rzeczy, podnosi się. Możesz znaleźć utracone dokumenty biurowe, ołówki itp., Aby go obniżyć. Jeśli jest pełny, stajesz się trochę bardziej szalony.

Czego dowiadujemy się z Intro:

John Smoke to miły facet. Właśnie rozpoczął nową pracę w dużej, renomowanej i ważnej firmie. Chciał zaimponować swojemu szefowi, więc cały dzień spędził na pisaniu raportów i nie miał czasu, aby zapalić jednego papierosa. Mając tak wiele do zrobienia, jest teraz sam i zagubiony w budynku, o którym nic nie wie. Tylko ty możesz pomóc Johnowi znaleźć wyjście na fajka, zanim straci rozum. Powodzenia!Sterowanie w grze:

AWD lub - poruszanie się
S lub - rozglądanie się dookoła
spacja - skok
C - kucnij
LPM lub Ctrl - atak (jeśli wróg jest w zasięgu)
scroll lub QE - zmiana broni

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.198.246.*

Komentarze (1)

avatar aditya
aditya 31.08.2018, godz. 07.41 odpowiedz
0
I only suggest people to visit this Homepage and learn every step to know how to fix connection of Windows Mobile Bluetooth http://windowstuts.net/mobile and also tell them that this tutorial is Online and charge nothing from you
Gracze online (6):
Polecamy: