reklama
Giercownia - Gry Online

Forest of Dreams

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 348
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,75
Łącznie głosów: 12

Gra dodana przez:

Niemal każda historia, bez względu na to, z jakiego kraju pochodzi, ma dobrych i złych bohaterów. Podstawą fabuły jest konflikt między postaciami, aby historia się rozwijała, osiągnęła punkt kulminacyjny, a na koniec dała nam wyciągnąć wnioski.

Dobrzy muszą walczyć ze złem i dobro zawsze musi zwyciężyć. Bez względu na to, jak trudne to jest , motywuje tych wierzących w dobroć, by walczyć do ostatnich mocy. Czasami ta walka jest werbalna, czasami z bronią, w zależności od potrzeb danej opowieści.

Taką walkę znajdziemy w dzisiejszej grze. Trochę tajemnicy w naszym życiu, nie zaszkodzi... Wierzymy, że jesteś jednym z dobrych ludzi i że zrobiłbyś wszystko, aby dzisiaj dobrze panować w królestwie, dając poddanym radość i szczęście.

Czarodziejki Ordea i Nora oraz czarodziej Ozlin przybyli do magicznego lasu snów. Ich zadaniem na dziś jest znalezienie przedmiotów, które dają twarde sny ludziom, ponieważ zła czarownica chce pozostawić ludzi bezsennych, aby mogła z nimi łatwo rządzić. Najwyższy czas, aby powstrzymać złą wiedźmę! Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.82.99.*

Komentarze (0)

Gracze online (30):
Polecamy: