reklama
Giercownia - Gry Online

Knights of Valor

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 5 959
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,46
Łącznie głosów: 23

Gra dodana przez:

Alfan, Emeric i Colin są odważnymi mężczyznami, którym przyznano honorowy tytuł rycerski przez króla za służbę Królestwu Walecznych. Zawsze gotowi są strzec swego królestwa. Są to bardzo dobrze wyszkoleni, ale także bardzo inteligentni ludzie, którzy zwykle obserwowali rzeczy strategiczne, robiąc wszystko, by zachować bezpieczeństwo Królestwa i bronić go przed przestępcami. Teraz zostali wysłani w tajną misję.

Po raz pierwszy Królestwo staje wobec możliwej zdrady. Należą do ostatniej grupy lojalistów i otrzymali rozkaz przybycia do króla w związku z nadciągającym problemem. Trzej rycerze znajdują się w zamku księcia Waltera, podczas gdy on i jego ludzie są poza domem. Król, ojciec Waltera, polecił im zbadać zamek i znaleźć dowody rzekomego buntu, który sprawił, że jego syn zwrócił się przeciwko niemu.

Król chce się upewnić, że ten spisek jest kłamstwem, ponieważ nie chce wierzyć, że jego syn, za jego plecami spróbuje przejąć koronę. To jest punkt wyjścia naszej przygody. Teraz musimy odkryć prawdę.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej niecodziennej misji.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.211.135.*

Komentarze (0)

Gracze online (8):
Polecamy: