reklama
Giercownia - Gry Online

Vampire Academy

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 5 516
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,49
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Wspomnienie idei zostania wampirem może dla kogoś brzmieć dziwnie. Zakładamy, że wampiry budzą w nas uczucie przerażenia i zwykle są związane z pewnymi niepożądanymi zdarzeniami. Z drugiej strony, czy kiedykolwiek myślałeś o wszystkich umiejętnościach wampirów?! Zdecydowanie przewyższają ludzi pod wieloma względami, a ich praca powinna być doceniona, to jest pewne. I nie myśl, że wampiry rodzą się właśnie od tak. W ich przypadku chodzi również o uczenie się i odpowiednie szkolenia, które czynią je silniejszymi i bardziej wykwalifikowanymi. Są też instytucje, w których zdobywają wiedzę, a teraz odkryjesz coś więcej na temat funkcjonowania kilku z nich.

Sebastian i Zetta są wampirami, właścicielami akademii dla wampirów. Dziś mają grupę studentów, których intencją jest zostać przyjętym w Akademii i stać się przyszłymi wampirami. Jednak, podobnie jak w każdej innej akademii, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest zdanie egzaminu wstępnego, więc muszą być dobrze przygotowani.

Sebastian i Zetta przygotowali dla nich kilka zadań, które należy rozwiązać, aby zdać egzamin. Zadania te są dość wymagające, więc nowi uczniowie muszą być bardzo oddani temu i starać się je zakończyć je z wielkim sukcesem, jeśli chcieliby kontynuować szkolenie. Nauczmy się czegoś o wampirach i problemach, z którymi mają do czynienia.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.230.154.*

Komentarze (0)

Gracze online (5):
Polecamy: