reklama
Giercownia - Gry Online

Mysteries of the Deep

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 568
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,70
Łącznie głosów: 12

Gra dodana przez:

Nikt nie może wiedzieć, co można znaleźć głęboko w morzach na całym świecie. Wiemy o wypadkach i katastrofach statków z niedalekiej przeszłości, ale jest tak wiele pozostałości pochodzących sprzed wielu lat, zakopanych w piasku, gdzieś głęboko, że nie aż tylu ludzi, którzy są zainteresowani ich badaniem, by te sprawy wyjaśnić.

Tina uwielbia odkrywać nieznane podwodne miejsca. Dla niektórych ludzi hobby Tiny jest całkowicie nie do pomyślenia, ale ona po prostu czerpie z tego energię, ponieważ nurkowanie jest czymś, co daje jej dużo radości.

Tina natknęła się na piracki statek, odkryła w wiele cennych przedmiotów, ale zauważyła też, że są tam także jakieś królewskie skarby. W rzeczywistości znajduje się tutaj 6 obiektów, które kiedyś należały do króla Anglii. Uważano, że już dawno zniknęły i nikt nie wierzył, że można je znaleźć jeszcze raz.

Jednak Tina jest pewna, że to rzeczy należące do wielkiego króla i chce je wszystkie znaleźć. Pracujmy z Tiną i poszukujmy tych królewskich przedmiotów, aby dowiedzieć się, jaka jest ich prawdziwa wartość.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.174.43.*

Komentarze (0)

Gracze online (20):
Polecamy: