reklama
Giercownia - Gry Online

Full Moon Ritual

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 740
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,67
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Nieśmiertelność dla wampirów zawsze wiąże się z kosztami. Rytuały społeczności wampirów są unikalną tradycją. Zazwyczaj koncentrują się na potwierdzaniu więzi tej społeczności i przywoływaniu siły indywidualnej i duchowej nieśmiertelności.

Malcolm jest wampirem, dla którego ta noc jest jedną z najważniejszych. ej nocy wykonuje rytuał Pełni księżyca. Co 100 lat, dokładnie w pełnię księżyca, wykonuje najbardziej znany rytuał wampiryczny, który zapewnia mu dodatkowe 100 lat nieśmiertelności. Rytuał jest synkretyczny, integruje elementy z wielu innych systemów i dodaje koncepcje istotne dla wampirów. Aby skutecznie wykonać rytuał, musi znaleźć wszystkie niezbędne przedmioty - dwa klejnoty z kamienia księżycowego, dwie świece wampiryczne, dwa pierścienie...

Czy będzie miał dość czasu, aby znaleźć wszystkie elementy związane z rytuałem i przeżyć 100 lat dłużej? Może też nauczymy się czegoś o nieśmiertelności i życiu wiecznym, więc to będzie nasza motywacja do dzisiejszej gry.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.211.135.*

Komentarze (0)

Gracze online (3):
Polecamy: