reklama
Giercownia - Gry Online

Favorite Destination

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 705
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 4
Ocena: 4,60
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Każdy z nas ma swój ulubiony cel podróży, miejsce, które uważa za najciekawsze i najpiękniejsze i chciałby odwiedzać je w kółko. Dla niektórych osób podróżowanie jest zawodem. Wystarczy pomyśleć o pilotach, stewardesach, dziennikarzach, podróżnikach komercyjnych, a nawet modelkach, czy projektantach i tak dalej. Czasami ci ludzie są częściej w podróży niż we własnych domach, co jest w porządku, ponieważ wybrali podróżowanie wpisane niejako w swój zawód. Emily jest jedną z osób, które uwielbiają podróżować po całym świecie i odkrywać nowe miasta i kultury.

Właśnie dlatego zdecydowała się pracować jako reporterka w jednym z magazynów o turystyce i jest to miejsce, w którym jej największa pasja i zawód doskonale się sprawdzają. Emily prowadzi rubrykę podróżniczą i jej zadaniem jest odwiedzić największe miasta w kilku krajach na całym świecie i napisać o nich artykuły. Opisuje wszystko o miejscach, by ułatwić czytelnikom magazynu wybór miejsca docelowego do odwiedzenia.

To jest twoja szansa, aby podróżować razem z nią i zobaczyć, jak spędza swoje dni, zawsze znajdując nowe i interesujące zakątki. Być może znajdziesz także swoje ulubione miejsce docelowe...Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.174.43.*

Komentarze (0)

Gracze online (19):
Polecamy: