reklama
Giercownia - Gry Online

Stolen Oscars

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 892
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,46
Łącznie głosów: 13

Gra dodana przez:

Wyobraź sobie, że nadchodzi gala rozdania Oscarów. Miasto jest już pełne turystów i fanów słynnych gwiazd filmowych. Oznacza to, że policja również ma dużo pracy. Wszystko musi być doskonale dopracowane, a ludzie muszą być całkowicie bezpieczni. Wiemy, że bardzo często zdarzają się przypadki skradzionych cennych strojów lub cennej biżuterii, nie wspominając o tym, że celebrytom zawsze towarzyszą pewne podejrzane osoby...

Tym razem policja otrzymała informację, że ktoś ukradł kilka posągów Oscara. Może nie pamiętasz już wiadomości o kradzieży Oscarów. Jednak zgodnie z Akademią przyznano już 3001 Oscarów, a 70 z nich zostało skradzionych, w tym pięć, które sprzedano bez zgody ich właściciela. Prawda o statuetkach Oscara polega na tym, że nie są one złote - są pozłacane. Zostały odlane z britannium, lśniącego, szaro-podobnego stopu złożonego z 93-procentowej cyny. Mówiąc chemicznie, przeciętna statuetka Akademii nie różni się zbytnio od ładnego zestawu sztućców i kosztuje około 400 dolarów.

Jednak właściciel konkretnej statuetki jest tym, co czyni ją tak cenną. Czy możemy pomóc policji znaleźć osoby odpowiedzialne za kradzież Oscarów ?! W całym tym pośpiechu policja z pewnością potrzebuje pomocy.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
107.23.37.*

Komentarze (0)

Gracze online (15):
Polecamy: