reklama
Giercownia - Gry Online

The Night Chronicles

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 067
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,60
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Na banki zazwyczaj napadają bardzo odważni i zorganizowani ludzie, ale tym razem nie w pozytywny sposób. Mają odwagę lub powiedzmy, bezczelność, aby wejść do środka i zmusić funkcjonariuszy banku do przekazania im pieniędzy. Albo robią wielkie plany, jak wejść do sejfu i zabrać ze sobą jeszcze więcej pieniędzy.

Detektyw Emma została wezwana do pewnego, małego amerykańskiego miasta, by zbadać największy przypadek napadu na bank, jaki się zdarzył do tej pory. To dość dziwne, gdyż w tym mieście nie było przestępców, więc jego mieszkańcy są raczej zaskoczeni i zdenerwowani ostatnimi wydarzeniami oraz faktem, że największy rabunek w historii nastąpił właśnie w ich mieście.

Odkrywając ślady i dowody, Emma dowiedziała się, że lokalni policjanci nie zbadali wystarczająco sprawy - to jest jej opinia. Z tego powodu rozpoczyna własne śledztwo z zamiarem znalezienia złodzieja odpowiedzialnego za tę sprawę i odnalezienia skradzionych pieniędzy. Może na początku ludzie, którzy na pierwszy rzut oka wydają się naiwni i niewinni, będą tymi, którzy ostatnio uczestniczyli w największym napadzie na bank. Pomóżmy Emmie dojść do prawdziwej prawdy.


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.85.92.*

Komentarze (1)

avatar popgirl
popgirl 15.03.2019, godz. 21.18 odpowiedz
0
5/5.I Do Ulubionych.
Gracze online (11):
Polecamy: