reklama
Giercownia - Gry Online

Mystical Village

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 217
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,65
Łącznie głosów: 13

Gra dodana przez:

Istnieje wiele teorii na temat energii i jej transformacji z pozytywnej w negatywną. Niektórzy wierzą w te teorie, podczas gdy inni nie i jest to naturalne. Istnieją również teorie, że ludzkość powstała w wyniku odwiecznej walki dobra i zła, a te dwie siły zawsze konfrontują się między sobą. Czasami dobro przejmuje przywództwo, czasami zło, ale w rzeczywistości zawsze są w równowadze.

Gragorim, Gavia i Danora są czarodziejami, którzy całe życie spędzili na walce ze złem. Dowiadują się, że głęboko w magicznym lesie znajduje się mała mistyczna wioska. Wszystko wskazuje na to, że ta mistyczna wioska posiada dużo energii. Chcą zwiedzić wioskę i jeśli naprawdę jest tam tak dużo energii, chcieliby skierować ją w pozytywną stronę i zakończyć to zadanie, zanim pojawią się źli czarodzieje i sprawią, że ta energia będzie negatywna.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w walce między dobrem a złem. Wiemy, że będziesz po tej samej stronie co Gragorim z Gavią i Danorą, więc liczymy na Ciebie, że pomożesz im uratować mistyczną wioskę. Powodzenia!Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.243.26.*

Komentarze (0)

Gracze online (25):
Polecamy: