reklama
Giercownia - Gry Online

The Fearless Brothers

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 912
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,24
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Wiele lat temu, kiedy świat funkcjonował w zupełnie inny sposób, rycerze byli najodważniejszymi ludźmi w królestwach, docenianymi przez króla, ponieważ dbali o wiele z jego problemów, np. gdy chodziło o wojnę lub obronę terytorium królestwa. Ich główną bronią były miecze i tarcze, ale wykorzystywali też swoje intelekt do radzenia sobie z różnymi sytuacjami, pomagając i doradzając królowi.

Gabriel i Gilbert to dwaj bracia - rycerze, którzy są bardzo sławni ze swojej odwagi, dwie osoby, które zdobyły wiele zaufania w oczach króla. Z tego powodu król wysłał ich do najstraszniejszej części królestwa, tej części, która rządzona jest przez złe wiedźmy. W tej sytuacji mają bardzo odważne zadanie, które należy wykonać, a mianowicie pokonać główną wiedźmę Medei, nie brzmi to jak coś łatwego i to jest pewne.

Aby została pokonana muszą znaleźć wszystkie niezbędne przedmioty potrzebne do stworzenia magii. Ci bracia są nieustraszeni, ale magia nie jest ich obszarem działania, więc muszą uważać na to, co robią i jak wykonują swoje zadanie. Pomóż im pozbyć się tej złej wiedźmy i przywrócić pokój w królestwie.


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.85.92.*

Komentarze (0)

Gracze online (10):
Polecamy: