reklama
Giercownia - Gry Online

Path of Thieves

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 124
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 3,82
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Detektywi muszą być prawdziwymi profesjonalistami, ponieważ mają do czynienia z bardzo poważnymi zadaniami. Dlatego nie każdy decyduje się wybrać ten zawód. Jednak oprócz ogólnego profesjonalnego zaangażowania, specjalizacja w danej dziedzinie jest również bardzo ważna, aby być prawdziwym ekspertem. Ekspertyza i doświadczenie to dwa główne czynniki, które czynią kogoś prawdziwym profesjonalistą.

Steve jest na przykład detektywem, który doskonale zna się na swojej pracy, ale specjalizuje się w rozbojach. Pracował nad tego typu sprawami przez wiele lat, więc mimo że każdy przestępca jest innym typem osoby, to jednak udało mu się znaleźć pewien wzór w ich działaniach iw ten sposób ich łapie.

Dziś rano został obrabowany jeden z banków w mieście. Steve jest w tym momencie w banku, rozpoczynając dochodzenie. Jak zwykle ma zamiar wpaść na ślad tych złodziei i dowiedzieć się, kto stoi za tym stoi. Oznacza to zdobycie wszystkich dowodów, które mogłyby doprowadzić go do czegoś ważnego i na koniec, do złapania tego lub tych, którzy są odpowiedzialni za napad. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż rozwiązać wielką zagadkę dotyczącą tej zuchwałej kradzieży.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.204.52.*

Komentarze (0)

Gracze online (25):
Polecamy: