reklama
Giercownia - Gry Online

The Gold of Cuzco

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 015
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,02
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Cywilizacja Majów była znana z wielu rzeczy, takich jak hieroglificzne pismo, sztuka, architektura, matematyka, kalendarz i system astronomiczny. Byli oni bardzo zamożnymi ludźmi dzięki handlowi, który był głównym czynnikiem jaki utrzymywał ekonomicznie rozwój miast Majów, dzięki zasobom takim jak ziarna kakaowca, muszle morskie, kukurydza, papryka chili, maniok, amarant, palmy, wanilia, awokado, tytoniu i setki innych. Nie wiadomo jednak, co spowodowało, że ta cywilizacja zniknęła.

Dacey to młoda dziewczyna, która należy do ludu Majów. Majowie przeszli przez wiele trudnych okresów w swojej historii, w tej chwili ona i jej rodzina są świadkami wielkiego ubóstwa. Dacey ma jedną wielką pasję i są nią długie spacery po starych zamkach, które kiedyś należały do imperatora Cuzco. Pewnego dnia Dacey odkrywa pewne miejsca z zamku, gdzie ukrył ktoś część swojego skarbu. Jest to coś, w co trudno w to uwierzyć, ale wydaje się, że to prawda.

Dacey jest uradowana tym odkryciem, ponieważ oznacza to, że biedne dni dobiegły końca dla niej i jej rodziny. Pomóżmy Dacey zbadać jeszcze bardziej szczegółowo to miejsce i zobaczyć, co tam się kryje, w tych zamkach.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.226.36.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: