reklama
Giercownia - Gry Online

Golden Civilization

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 969
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,20
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Jak zapewne wiesz, słynna cywilizacja Majów jest cywilizacją mezoamerykańską, znaną np. z pisma. Jest to właściwie jedyny znany w pełni rozwinięty system pisma Ameryki prekolumbijskiej. Znana jest również ze swojej sztuki, architektury oraz systemów matematycznych i astronomicznych. Każde nowe odkrycie o nich jest bardzo ważne, ponieważ jest świadectwem bardzo zaawansowanej i wyjątkowej cywilizacji. O wiele bardziej zaawansowany niż reszta. Dlatego na terytorium, na którym mieszkali, przebywają liczni naukowcy, zawsze szukający czegoś nowego na temat kultury i życia Majów w ogóle.

W tej grze spotkasz Juanitę, która jest profesjonalną fotografką i archeologiem. Jest tzw. freelancerką, która zawsze lubi uczyć się czegoś nowego, nie będąc ograniczonym do jakiegoś szczególnego obowiązku. Pewnego dnia, gdy robiła zdjęcia natury, odkryła coś naprawdę wyjątkowego. Wierzcie lub nie, ale natknęła się na ruiny słynnej cywilizacji Majów, kilka budynków, które nie zostały odkryte nigdy wcześniej. Mimo że znalazła je przypadkiem, odkrycie to jest bardzo ważne dla takiego każdego archeologa.

Juanita jest bardzo podekscytowana swoim odkryciem, więc od razu rozpoczyna szczegółowe dochodzenie. Lubi eksplorować każdy szczegół tego miejsca i fotografować każde miejsce i każdy obiekt. Przyjrzyjmy się razem temu niesamowitemu miejscu i dowiedzmy się czegoś więcej o niesamowitej cywilizacji Majów.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.226.36.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: