reklama
Giercownia - Gry Online

Devils Price

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 566
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,40
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Ludzie nigdy nie wiedzą, co się z nimi stanie po wyjściu z domu. Wyjazd na wycieczkę jest zawsze niepewny, nawet jeśli jesteś najlepszym kierowcą lub podróżujesz z najlepszym pilotem. Czasem czynniki ryzyka pochodzą i po prostu nie da się ich uniknąć.

Jednak te rzeczy, które przytrafiają się przyjaciołom drzew, Laurie, Janet i Raymondowi, nie przytrafiają się wszystkim. Jest to coś bardzo niezwykłego i dziwnego, ale jakoś tak się składa, że ci trzej przyjaciele doświadczyli tego osobiście, ale zacznijmy od początku.

Laura, Janet i Raymond to trzej przyjaciele, którzy przez jakiś tajemniczy zbieg okoliczności utknęli w pewnej starej francuskiej wiosce. Zmierzali zupełnie gdzieś indziej, ale zabłądzili i pomylili kierunek. Po pewnym czasie uświadomili sobie, że są w niebezpieczeństwie. Usłyszeli głos należący do złego ducha. Ten duch szantażuje je kilkoma warunkami, które muszą zostać spełnione, jeśli chcą zostać wypuszczeni. Wszyscy będą musieli znaleźć przedmioty ukryte przez złego ducha, to jest cena, którą muszą zapłacić diabłu za ich wolność.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.226.36.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: