reklama
Giercownia - Gry Online

Guardian of Time

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 509
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,40
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Valerie żyje głęboko w lesie, w wieży czasu. Możesz zadać sobie pytanie, jaki to rodzaj wieży? Cóż, wygląda to jak zwykła wieża, ale ta wieża kryje święty zegar, zegar, który porusza świat. Valerie ma bardzo odpowiedzialną pracę, ponieważ jest strażniczką czasu, ona chroni ten zegar i kontroluje czas.

Wieczna młodość i nieśmiertelność to coś, o czym każdy marzył przez jakiś czas w życiu. Ale nie wszyscy ludzie są tak uparci jak gobliny żyjące w pobliżu wieży. Zawsze chcieli zaatakować ten zegar i zatrzymać czas, myśląc, że w ten sposób nie zestarzeją się i staną się nieśmiertelni. Ostatniej nocy gobliny zaatakowały wieżę i skradli kilka głównych części zegara, ale na szczęście zostali zauważeni przez innych strażników, więc gdy uciekali, pogubili wszystkie te części dookoła.

Teraz, bez tych części, wieża czasu nie jest w stanie działać poprawnie i istnieje ryzyko pomyłki czasowej. Kto wie, co mogłoby się wydarzyć bez kontroli przeszłości, teraźniejszości i przyszłości? Valerie, razem z Rondą i Oralem, musi odnaleźć zgubione części zegara i umieścić je we właściwej pozycji, aby wszystko mogło dalej funkcjonować prawidłowo. Byłoby miło, gdybyśmy mogli im pomóc i przywrócić kontrolę nad czasem.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.226.36.*

Komentarze (0)

Gracze online (6):
Polecamy: