reklama
Giercownia - Gry Online

The Smugglers Harbor

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 117
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,33
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Przemyt to słowo używane do opisania nielegalnego transportu przedmiotów, substancji, informacji lub osób, na przykład z domu lub budynków, do więzienia lub przez międzynarodową granicę, z naruszeniem obowiązujących przepisów. Jeśli prawo jest łamane, oznacza to, że mówimy o prawdziwym przestępcy, a nie tylko przemycie i ukryciu czekoladek w naszym pokoju, na wypadek, gdyby było to zabronione przez naszych rodziców, co jest bardzo poważnym problemem.

Martha i Roy są właścicielami jednego z portów w stanie, w którym mieszkają. Ostatnio ich port był często używany do przemytu różnych skradzionych przedmiotów. Wiedząc, że coś takiego dzieje się i nie zgłaszając tego władzom, oznacza, że w jakiś sposób bierzesz udział w całym procederze. Nie chcąc być częścią tego przestępstwa, Martha i Roy są bardzo zdenerwowani tym, co się dzieje. Wynajmują słynnego detektywa Harry'ego i razem rozpoczynają poszukiwania skradzionych przedmiotów, które mają zostać przemycone w porcie. W ten sposób złapią również przemytników i mają nadzieję, że cała ta sprawa zakończy się całkowicie, we właściwym czasie. Nie chodzi tylko o dobrą reputację, ale także o moralną i społeczną odpowiedzialność.

Detektyw Harry być może byłby wystarczający do tej pracy, ale wszyscy mogą potrzebować pomocy z zewnątrz, jeśli chodzi o ściganie przestępców, to na pewno. Pomóżmy im znaleźć przemycone przedmioty i złapmy tych, którzy są odpowiedzialni za to wszystko. Powoidzenia!Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.226.36.*

Komentarze (0)

Gracze online (8):
Polecamy: