reklama
Giercownia - Gry Online

Jurassic Lake

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 928
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,33
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Skamieniałości są marzeniem każdego archeologa badającego to miejsce. Nie jest jednak łatwo je znaleźć, ponieważ są one ukryte tak głęboko pod ziemią, a ci, którzy je znaleźli, są zdecydowanie szczęśliwcami. Mimo to archeolodzy próbują ich szukać, mimo że jest to bardzo trudne. Czasami zdają się być zaskoczeni, gdy ich poprzednicy przegapili jakieś miejsce.

Największymi pasjami Melvina są dinozaury, a teraz jest na najlepszej drodze do dokonania największego odkrycia. Jest w chińskiej prowincji Gansu. Melvin bada to miejsce, mając nadzieje, że jest tym, w którym zachowały się szczątki dinozaurów. Zauważył, że obok jeziora znajduje się największe skupisko skamieniałości dinozaurów w całej prowincji, co jest dość dużym odkryciem.

Ku jego wielkiemu zdziwieniu, w tym miejscu można było znaleźć całkowicie zachowane jaja dinozaurów, które można by wykorzystać. Może niektóre z nich kryją zupełnie nowy gatunek dinozaura, coś, czego nikt wcześniej nie odkrył... Rozpocznijmy wspólnie poszukiwania i zobaczmy, co kryje się w tym miejscu.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.226.36.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: