reklama
Giercownia - Gry Online

Mystic Lake

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 805
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,09
Łącznie głosów: 13

Gra dodana przez:

Czy słyszałeś kiedyś o jakimś przeklętym jeziorze? Może nie, ale jest ich naprawdę dużo. Oprócz legendy o słynnym Lock Ness, na całym świecie pojawiają się liczne opowiadania o jeziorach z ogromną liczbą wypadków i utonięć. Ta liczba jest nawet większa niż podpowiada nam logika i dlatego ludzie tłumaczą ją sobie, odnosząc się do pewnych zjawisk paranormalnych lub opowieści o duchach. Niektóre z tych jezior zostały rzekomo zbudowane na miejscu, gdzie wiele lat temu były faktycznie cmentarze. Nic z tego nie można udowodnić, a ludzie tworzą nowe i nowe historie, chcąc znaleźć wyjaśnienie tego wszystkiego.

Ojciec Oliver wraz z babcią Susan i jej wnuczką Glorią udają się nad mistyczne jezioro, położone blisko ich miejsca zamieszkania. Słyszeli wiele opowieści o tym jeziorze i wszystkie opisywały je jako jezioro nawiedzane przez duchy. Obydwie kobiety długo tu mieszkają i boją się wszystkiego, co się wydarzyło, więc chcą raz na zawsze ujawnić prawdę i złamać klątwę jeziora. Susan i jej wnuczka Gloria muszą znaleźć przeklęte przedmioty i oddać je ojcu Oliverowi. Ojciec Oliver zabierze te przedmioty do kościoła, gdzie odprawi egzorcyzmy, które wymarzą z nich klątwę.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji. Powodzenia!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.234.76.*

Komentarze (0)

Gracze online (15):
Polecamy: