reklama
Giercownia - Gry Online

The Samurai’s Bride

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 216
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,60
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Niestety, na całym świecie jest wiele smutnych opowieści o nieszczęśliwej miłości ... Teraz nie mówimy o miłości, która nie została odwzajemniona, ale o miłości z nieszczęśliwym zakończeniem. Istnieje wiele historii o ludziach, którzy zgubili drogę, stracili ścieżkę życia po śmierci ich ukochanej lub ukochanego. Po stracie kogoś, jego bliscy, wyjątkowi ludzie zwykle są raczej zagubieni i nie wiedzą, co począć dalej, ponieważ raczej trudno wyobrazić sobie ich życie bez tej wyjątkowej osoby.

Z drugiej strony jest także wiele paranormalnych opowieści o duchach zmarłych kochanków, którzy tułają się po świecie, szukając miłości. Zgodnie z tymi historiami, duchy lubią zabierać ze sobą swoją miłość, nawet jeśli może to oznaczać śmierć dla ich drugiej połówki. Te historie są dość upiorne, ale wszyscy pamiętamy historię Gnijącej Pannie Młodej, która jest jedną z najpiękniejszych opowieści miłosnych w historii!

Mika i Aiko są małżeństwem, które pasjonują właśnie te paranormalne historie, a dokładniej - japońskie paranormalne opowieści. W tej chwili znajdują się w świątyni samurajów, badając jedną niezwykłą historię. Tam prawie każdej nocy pojawia się duch kobiety, której mąż - samuraj, zginął na polu bitwy. Mika i Akio chcą pomóc tej kobiecie znaleźć grób, który należy do jej największej miłości, jej zmarłego męża, aby mogli być razem raz na zawsze. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej romantycznej misji.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.83.93.*

Komentarze (0)

Gracze online (29):
Polecamy: