reklama
Giercownia - Gry Online

The Knight At Dawn

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 271
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,00
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Jeśli mowa o królach są to zwykle bardzo uzdolnieni ludzie, którzy są w stanie rządzić całym krajem, ale od czasu do czasu napotykają na problemy, z którymi trudno sobie samemu poradzić. Dlatego królowie mają wielu asystentów i doradców, którzy pomagają im dokonać wyboru, gdy mają pewne kłopoty.

Artus i Sela są bliskimi towarzyszami króla. Artus jest jego najlepszym rycerzem, podczas gdy Sela jest jego najlepszym doradcą. Król jest świadkiem czegoś niezwykłego w swoim zamku, więc potrzebuje pomocy, by poradzić sobie z sytuacją. Mianowicie, jego zamek, który znajduje się na południu kraju, odwiedzają paranormalne stworzenia. Jest duch jakiegoś starego rycerza, który odwiedza zamek późną nocą, szerząc strach i przerażenie.

Ten duch jest powodem, dla którego wszyscy opuścili zamek i nie ma tam nikogo od prawie roku. Król czuje się okropnie samotnie w tej sytuacji i chce położyć temu kres. Dlatego posłał po Artusa i Sely, aby uzyskać od nich jakąś poradę, jak może raz na zawsze zakończyć ten problem. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
107.21.16.*

Komentarze (0)

Polecamy: