reklama
Giercownia - Gry Online

Life In The Air

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 926
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,25
Łącznie głosów: 4

Gra dodana przez:

Lotnictwo to zdecydowanie dobrze rozwinięta gałąź transportu. W przeszłości być może ludzie nawet bali się podróżować samolotem, ale obecnie samoloty są uważane za bezpieczniejsze od samochodów. Również szybki styl życia sprawił, że transport lotniczy stał się niezastąpiony, ponieważ nowe miejsca pracy w niektórych przypadkach wymagają od pracowników odwiedzenia wielu odległych miejsc na całym świecie w bardzo krótkim czasie. Informacje podróżują najszybciej, ale mimo to fizyczna obecność ma ogromne znaczenie.

Podczas gdy duże firmy lotnicze dużo inwestują w swoje usługi, są też firmy, które nie przejmują się zbytnio, czy pasażer odwiedzi je jeszcze raz. Oznacza to, że nie przejmują się warunkami panującymi w samolocie, komfortem i jedzeniem, ale też nie przejmują się zbytnio bagażem pasażerów...

Jednak nie dotyczy to Dona. Don jest zawodowym pilotem, ale także jest właścicielem małego lotniska. Don wie jak pomóc pasażerom, którzy stracili bagaż. Po każdym locie spaceruje po lotnisku, sprawdza lotnisko oraz samolot, z zamiarem odnalezienia zaginionych przedmiotów pasażerów. Lubi być sprawiedliwy wobec wszystkich i dbać o swoich klientów, zachowując dobrą reputację. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w jego pracy.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
107.21.16.*

Komentarze (0)

Polecamy: