reklama
Giercownia - Gry Online

Chinatown Mystery

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 410
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,27
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Lori i Earl są detektywami w nowojorskiej policji. Ich obowiązkiem jest dbanie o spokój i porządek w Chinatown. Chodzi o chińską dzielnicę, gdzie dominującą populacją sąchińczycy lub przynajmniej azjatycki. To miejsce znane jest z etnicznych restauracji, chińskich centrów handlowych i stylu architektonicznego, który reprezentuje ten z Chin. Ci ludzie również obchodzą chińskie coroczne wydarzenia, takie jak Chiński Nowy Rok, Festiwal Mid-Autumn i tak dalej. Wszystkie te cechy czynią to miejsce raczej atrakcyjnym dla turystów i tubylców.

Chinatown uważane jest za stosunkowo bezpieczne miejsce. Nie jest oczywiście całkowicie bezpieczne, jak każde inne miejsce na ziemi, ale generalnie do tej pory było OK. Jednak kilka dni temu niejaka Janice zniknęła dokładnie w Chinatown. Janice jest koleżanką Lori i Earla, którą znają z pracy, zniknęła ona dokładnie przed dwoma dniami. Lori i Earl wraz ze swoim zespołem rozpoczynają poszukiwania już w tym momencie. Nie lubią marnować czasu, ponieważ zniknięcie, a może porwanie jest czymś naprawdę poważnym. A porwanie oficera policji może oznaczać jeszcze więcej.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji. Może to będzie trudne zadanie, ale masz szansę pracować z najlepszymi nowojorskimi detektywami, co oznacza, że będzie to również bardzo ekscytujące.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.227.76.*

Komentarze (0)

Gracze online (8):
Polecamy: