reklama
Giercownia - Gry Online

Robot Hero City Simulator 3D

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 293
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,17
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Bohatergry uciekł ze sklepu z robotami, kiedy usłyszał, że ludzie chcą, aby wysłać go na wysypisko. Musi rozpocząć nowe życie na ulicach miasta. Robot będzie stawić czoła wszystkim trudnościom życia w wielkim mieście: samochody, które mogą przypadkowo potrącić robota, agresywne psy, roboty, terroryści, wrogie roboty. Ponadto, postać poszukiwana jest przez policję i wojsko. Jak tylko postać zaczyna przyciągać zbytniej uwagę, policja natychmiast przyjeżdża.

Robot będzie zrealizować wiele ciekawych zadań. Będzie latać nad miastem z jetpackiem, strzelać z bazooki, uciekać przed policją i wojskiem? Aby przetrwać w mieście, robot będzie posiadać taką broń jak gigantyczny młot, topór, włócznia, miecz i wiele innych rodzajów broni. Wiele ulepszeń jest dostępne dla robota. Na przykład, można uaktualnić siłę, punkty życia, szybkość uzyskania punktów bonusowych i monety, jet pack, czy bazookę...

Ponieważ robot jest dość silny, może przypadkowo lub celowo zniszczyć niemal każdy obiekt w mieście, nawet jeśli jest on budową. Wiele budynków w grze może zostać uszkodzone przez strzelanie z bazooki!

Sterowanie w grze:

WSAD lub - poruszanie się
spacja - skok
LPM lub Ctrl - atak
F - strzał z bazooki

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.221.147.*

Komentarze (0)

Gracze online (7):
Polecamy: