reklama
Giercownia - Gry Online

Wonderland Fantasy

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 613
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,67
Łącznie głosów: 12

Gra dodana przez:

To opowieść o dziewczynie o imieniu Alicja i jej szalonej przygodzie w Krainie Czarów. W tym miejscu spotka się z Królową Kier, Szalonym Kapelusznikiem i gorączkowym Białym Królikiem, doświadczając licznych dziwnych wydarzeń.

Pije herbatkę i staje się niezwykle wysoka, potem kolejna herbata, a ona jest drobna jak mrówka, nikt nie jest w stanie przewidzieć, co będzie dalej w tej szalonej krainie. Ta ciekawa historia, która traktuje temat dorastania na bardzo ciekawy i kreatywny sposób, posiada liczne adaptacje w książkach, filmach, sztukach teatralnych i kreskówkach. I choć pierwsza książka "Alice's Adventures in Wonderland" to powieść fantasy z 1865 roku, wciąż jest bardzo i szeroko znana dzieciom i dorosłym.

W tej interesującej grze Alicja jest w Krainie Czarów i szuka wyjścia, by wrócić do domu, ale wydaje się, że to nie takie proste. Biały Królik i Szalony Kapelusznik pomagają jej w jej misji. Jest jeszcze jedna rzecz, którą trzeba zrobić, zanim opuści się to miejsce - znaleźć prawdziwe przedmioty, które pomogą jej wrócić do domu.

Cieszmy się tą pełną przygód grą i zobaczmy, jak to jest być w butach Alicji. Bądź przygotowany na wszystko, bo kto wie, co może się wydarzyć w Krainie Czarów.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.92.163.*

Komentarze (0)

Gracze online (23):
Polecamy: