reklama
Giercownia - Gry Online

The Shaman’s Dream

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 016
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,00
Łącznie głosów: 15

Gra dodana przez:

Witaj! Zanim zaczniemy grać, pozwól nam przedstawić ci pojęcie szamana, na wypadek gdybyś nie był o tym poinformowany. Szaman jest osobą wierzącą, że ma dostęp do świata dobrych i złych duchów i jest w tym autorytetem. Szamanów można było znaleźć przede wszystkim wśród niektórych ludów północnej Azji i Ameryki Północnej. Zazwyczaj ci ludzie wchodzą w stan transu podczas trwania rytuału i praktykują przepowiadanie i uzdrawianie.

Nakamo jest jednym z ostatnich szamanów. Jest rodowitym Amerykaninem z pochodzenia i szanują go wszystkie te plemiona, które żyją w lesie. Powodem tego jest fakt, że w rzeczywistości jest on najlepszym szamanem i ma potężne wizje podczas snów.

Jeden z żołnierzy pochodzących z plemienia Nakamo jest zaginiony. Nikt nie mógł znaleźć tego człowieka, a pozostali członkowie plemienia martwili się, że stało się coś poważnego. Przedstawili tę sprawę Nakamo, a on ją zaakceptował, obiecując, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby znaleźć tego wielkiego wojownika.

Nakamo otrzymał wizję miejsca, w którym mógł być wojownik, co oznacza, że poszukiwania powinny rozpocząć się natychmiast, ponieważ nikt nie wie, ile czasu zajmie dotarcie do tego miejsca. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji, by pomóc Nakamo znaleźć cel tak szybko, jak to możliwe. Powodzenia!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.227.31.*

Komentarze (0)

Gracze online (3):
Polecamy: