reklama
Giercownia - Gry Online

Mountain Heroes

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 409
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,57
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Strażacy to z pewnością jedni z najodważniejszych ludzi na świecie. Ci ludzie narażają swoje życie na niebezpieczeństwo, ogromnie wręcz ryzykują życiem, aby pomagać innym. Kiedy nadejdzie ogień, zapominają o wszystkim i myślą o pomaganiu tym, którzy są w miejscu pożaru, lub po prostu o zgaszeniu ognia i uratowaniu pewnego obszaru przed zniszczeniem. Ponieważ wybrali tę pracę, wątpliwości nie istnieją w ich życiu. Radzenie sobie z ogniem jest czymś, co po prostu trzeba zrobić i trzeba to zrobić jak najszybciej, aby uniknąć ewentualnych ofiar. A jeśli chodzi o ich własne życie, zawsze zajmuje one dla nich drugie miejsce.

Helen Walter i Peter są ratownikami, którzy mają bardzo niebezpieczną misję. Mianowicie, góra, która znajduje się w pobliżu ich miasta, płonie i jest bardzo dużym zagrożeniem dla mieszkających tam ludzi. Wszyscy obawiają się, że ogień może wymknąć się spod kontroli i dotrzeć do miasta, co oznacza, że może wyrządzić wiele szkód. Teren nie jest osiągalny dla strażaków, ale są gotowi zrobić wszystko, co w ich mocy, żeby dotrzeć na miejsce pożaru i rozpocząć dokładne jego zlokalizowanie.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i zacznij współpracować z tymi odważnymi ludźmi jak najlepiej, aby pomóc im uporać się z ogniem, zanim stanie się coś poważniejszego.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
35.175.190.*

Komentarze (0)

Gracze online (25):
Polecamy: