reklama
Giercownia - Gry Online

Lamborghini Drifter

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 449
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 2,94
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Lamborghini Drifter jest niesamowitą grą driftingową, w której musisz przejąć kontrolę nad różnymi samochodami Lamborghini i ścigać się na różnych polach. Możesz wybierać spośród czterech różnych pięknych Lambo, w tym nie tylko Mucielago i Reventon, ale także legendarnych modeli Aventador i Gallardo. Musisz jednak zacząć od podstawowego modelu i aby odblokować powyższe samochody, musisz poprawić swoje umiejętności kierowców i zdobyć punkty.

Lamborghini Drifter jest niesamowitą grą driftingową, w której musisz przejąć kontrolę nad różnymi samochodami Lamborghini i ścigać się na różnych trasach. Możesz wybierać spośród czterech różnych pięknych Lambo, w tym nie tylko Mucielago i Reventon, ale także legendarnych modeli Aventador i Gallardo. Możesz jednak zacząć od podstawowego modelu i aby odblokować powyższe samochody, musisz poprawić swoje umiejętności kierowców i zdobyć punkty.

Każda trasa zawiera serię ostrych zakrętów w pięknej scenerii. Musisz ścigać się na trasie tak szybko, jak to możliwe i wykonywać niesamowite drifty wokół zakrętów. Za każdy udany drift uzyskujesz XP kierowcy. W miarę postępów możesz odblokowywać nowe i ekscytujące trasy i pracować nad odblokowaniem tych wspaniałych super samochodów! Czy możesz pochwalić się umiejętnościami driftowania Lamborghini?


Sterowanie w grze:

- poruszanie się'
spacja - hamulec ręczny

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.91.121.*

Komentarze (0)

Gracze online (20):
Polecamy: