reklama
Giercownia - Gry Online

Talismans of Peace

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 233
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,83
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Pokój na świecie jest czymś, co zawsze było ważne dla ludzkości. Jest to właściwie baza dla wszystkiego, ponieważ nic nie może prawidłowo działać w czasie wojny. W czasie wojny gospodarka spada, nikt nie potrzebuje drogich samochodów, kiedy nie można jeździć po ulicach, gdzie znajdują się liczne latające pociski; nikt nie potrzebuje nowej muzyki, gdy przetrwanie i pozostanie przy życiu jest jedyną myślą, jaką mamy w naszych umysłach. Twój dyplom uniwersytecki to ostatnia rzecz, której będziesz potrzebować w czasie wojny i tak dalej. Faktem jest, że wszystkie wartości są zagrożone w tej sytuacji, a wszyscy ludzie nalegają, aby jak najszybciej przezwyciężyć tę sytuację.

Wydaje się jednak, że te powody nie wystarczą niektórym ludziom, a nawet państwom, które wybiorą wojny jako drogę do rządzenia światem. Podmioty te mogą być całkowicie nieświadome i chociaż czasami wydaje się, że lata wojen się skończyły, prawdą jest taka, że wciąż jest wiele miejsc na całym świecie, zagrożonych przez te straszne rzeczy.

Danielle jest rozjemcą. Podczas gdy większość ludzi nie dba o to, co się dzieje, po drugiej stronie globu, Danielle lubi wszędzie spokój. Jest bardzo smutna z powodu sytuacji na świecie, chce zakończyć wojny i przynieść pokój. Wydaje się, że jedynym sposobem na dokonanie tego jest zebranie wszystkich sześciu talizmanów pokoju z małej rzymskiej wioski i usunięcie z nich klątwy. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej w tej misji. Powodzenia!Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.80.177.*

Komentarze (0)

Gracze online (2):
Polecamy: