reklama
Giercownia - Gry Online

Unmasked

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 410
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 2,00
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Niestety, zbrodnicze umysły też mogą być bardzo potężne. Przynajmniej jeśli chodzi o poważne przestępstwa, które trudno jest odkryć i powstrzymać. Zbrodniarze, którzy stoją za nimi, to zazwyczaj bardzo inteligentni ludzie, którzy wybrali zło jako swoją drogę, chociaż mogli, lub faktycznie robią, coś innego w tym samym czasie. Władze dokładają wszelkich starań, aby znaleźć ślad przestępców, organizują specjalne zespoły, aby ich złapać, ale wyniki są zawsze nieprzewidywalne i często negatywne.

Ellie i Hugh są detektywami, którzy właśnie rozpoczęli nową sprawę, z ogromną dozą entuzjazmu. Są na tropie bardzo znanego narko - gangstera imieniem Alex, problem polega na tym, polega na tym, że jednocześnie jest on bardzo udanym biznesmenem. Prowadzi swoją firmę bardzo dobrze, a właściwie ukrywa swój biznes narkotykowy za innymi biznesami.

Ponieważ ten niebezpieczny człowiek bardzo dobrze radzi sobie z podwójnym życiem, ciężko go złapać, ale Ellie i Hugh są naprawdę zmotywowani i chcą go jak najszybciej ujawnić. Będzie to trudna sprawa dla naszych detektywów, ponieważ będą oni zajmować się bardzo inteligentnym człowiekiem, ale wierzą, że sprawa zakończy się dobrym wynikiem, raz na zawsze łapiąc narko-bossa Alexa. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im odkryć prawdę przed opinią publiczną. Powodzenia!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
52.91.90.*

Komentarze (0)

Gracze online (13):
Polecamy: