reklama
Giercownia - Gry Online

The Forsaken Town

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 108
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,50
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Wypadki się zdarzają. Niestety tak jest i jeśli chodzi o klęski żywiołowe, zazwyczaj nie można uniknąć konsekwencji. Katastrofy naturalne są w stanie zniszczyć miasta. Zabierać ludziom życie, krzywdzić ich i zmieniać przebieg ich życia ... Często po większych katastrofach ludzie zmuszeni są zmienić miejsce zamieszkania.

Kilka miesięcy temu, w jednym małym mieście zdarzył się straszny wypadek. Właściwie to była wielka powódź i podobno dlatego wszyscy, którzy tam mieszkali, postanowili opuścić swoje domy i przenieść się gdzieś indziej. Jak głoszą opowieści, miejsce to zostało całkowicie zniszczone, więc nikt nie zdecydował się tam pozostać.

Kilka miesięcy po katastrofie Kate i Edward przybyli do tego opuszczonego miasta. Są w zespole ekspertów, których dzisiejszą misją jest zbadanie tych wyludnianych terenów.

Po krótkim rozeznaniu Kate i Edward uświadomili sobie, że domy nie wydają się tak bardzo zrujnowane. W jakiś sposób zaczęli podejrzewać, że powódź nie była przyczyną, dla której ludzie stąd uciekli. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im odkryć prawdziwy powód, dla którego wszyscy odeszli, badając każdy zakątek opuszczonego miasta. Powodzenia!Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
52.91.90.*

Komentarze (0)

Gracze online (10):
Polecamy: