reklama
Giercownia - Gry Online

Hidden Diamond Falls

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 914
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,75
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Poznaj Toma, jest poszukiwaczem przygód, którego pasją są podróże dookoła świata. Jego ciekawość i zawód jednoczą się w celu poznania nieodkrytych miejsc. Poznał także wiele różnych kultur, które były ukryte przed nami od wielu lat i wie o całej ludzkości, więcej niż większość z nas.

Tom niedawno odkrył nowe miejsce, o którym niewiele osób wie. Jest to prawdą, ponieważ gdyby więcej osób o tym wiedziało, to byłoby już zrujnowane. Wierzcie lub nie, ale tam znajduje się największa ilość czystego złota i diamentów. Oznacza to, że duże korporacje wciąż nie są świadome tego skarbu i jeszcze do niego nie dotarły.

Poza tym złotem i diamentami, Tom również znalazł tam małe plemię. Ci ludzie nie wiedzą nic o pracy wielkich korporacji i nie wiedzą, że ich miejsce zamieszkania może zostać zniszczone i zamienione w kopalnie.

Korporacje nie będą się martwić o ludzi, ponieważ skoncentrują się na skarbie, więc byłoby lepiej, gdyby ci ludzie nauczyli się dbać o siebie, zanim cokolwiek się wydarzy. Tom ma przed sobą nową misję. Chce uczyć członków, jak przetwarzać złoto i diamenty, aby wielkie korporacje ich nie okradały. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż Tomowi wykonać swoją pracę oraz tym ludziom zachować to, co mają.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.198.15.*

Komentarze (0)

Gracze online (15):
Polecamy: