reklama
Giercownia - Gry Online

Stolen Masterpieces

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 702
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 3,20
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Marvin jest prywatnym detektywem, który rozwiązał wiele trudnych przypadków podczas swojej kariery. Tym razem został zatrudniony przez konkretnego klienta, bardzo bogatego kolekcjonera dzieł sztuki. Mianowicie przed miesiącem w domu tego człowieka doszło do kradzieży. Sześć cennych dzieł sztuki zostało skradzionych z domu, które uważano za raczej bardzo bezpieczne miejsce. Jest to poważne przestępstwo, ponieważ te dzieła sztuki są wiele warte lub nawet bezcenne!

Przez okres jednego miesiąca Marvin zwiedzał okolicę i rozmawiał z różnymi ludźmi. Jego celem byli ludzie, którzy sprzedają dzieła sztuki na nielegalnym rynku. Po pewnym czasie dowiedział się, że sześć cennych arcydzieł zostało ukryte w jednym starym i zniszczonym domu. Przestępcy dali sobie trochę czasu, zanim zaczną sprzedawać te obrazy na czarnym rynku. Uważają, że w ten sposób nie wpadną w ręce organów ścigania, ponieważ policja ostatecznie "zapomni" o tej kradzieży.

Ale Marvin nie zapomni o skradzionych arcydziełach. Pracuje bardzo ciężko i bardzo dużo inwestuje, aby znaleźć przestępców, którzy są odpowiedzialni za tę zbrodnię. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w poszukiwaniach, zanim ślady przestępstwa zostaną na dobre usunięte. Powodzenia.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.84.186.*

Komentarze (0)

Gracze online (17):
Polecamy: