reklama
Giercownia - Gry Online

The Ruthless Mine

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 246
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,88
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Podróż Samuela i jego przyjaciel zakończyła się niespodziewanie, gdy ich pojazd zepsuł się w gęstym lesie, w pobliżu małego jeziora. Chcieli, aby ta podróż była niezapomniana i przygotowywali się na wycieczkę dość długo. Jednak w tej chwili Samuel i jego przyjaciel są raczej zdesperowani, ponieważ nie widzą ucieczki przed tą sytuacją. Decydują się spędzić noc w lesie, bo nie widzą innego możliwego rozwiązania. Na szczęście, Samuel ma namiot w samochodzie, więc ustawia namiot w miejscu, które wydaje się dla nich najlepsze i chce zrobić ognisko, aby się rozgrzać.

Samuel poszukuje suchego chrustu, ale kiedy wraca, zdaje sobie sprawę, że jego przyjaciel nie ma. Uważa, że coś jest nie tak z tym miejscem, ponieważ nie jest logiczne, że jego przyjaciel opuścił biwak od tak. Może coś się stało ... Samuel zaczyna poszukiwania swojego przyjaciela, mając nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w poszukiwaniach. Tylko razem mogliby naprawić swój samochód i wrócić do domu bezpiecznie. Ale uważaj na siebie, gdyż ta wspaniała z założenia podróż stała się czymś zupełnie nieoczekiwanym.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.198.206.*

Komentarze (0)

Gracze online (27):
Polecamy: