reklama
Giercownia - Gry Online

Into the Murderers Nest

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 304
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 3,57
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Witamy w Gnieździe Morderców - opowieści detektywistycznej, pełnej przygód i tajemnic. Jednocześnie jest to dość poważna sytuacja, ponieważ będziesz stawać przed prawdziwymi przestępcami; nawet zwiedzisz miejsce ukrywające straszliwego seryjnego mordercę... Jednak nie jesteś sam w tej sytuacji, więc nie bój się niczego i nadal rób wszystko, co do Ciebie należy...

Przede wszystkim poznaj swój zespół. Zespół prowadzą Julia i Melvin, którzy są detektywami. Są starymi partnerami, którzy rozwiązali wiele spraw razem, zawsze precyzyjni w swoich posunięciach i działaniach. Dzisiaj są w domu należącym do jednego z najbogatszych przestępców w państwie. Zgodnie z dokładnymi informacjami odkrywają, że w tym domu ukrywa się Oscar. Jest seryjnym mordercą, a policja szuka go od kilku lat.

509/5000
Julia i Melvin współpracują ze swoim zespołem, który składa się z wielu doświadczonych specjalistów. W tej sprawie biorą udział tylko najlepsi policjanci, ponieważ chodzi o bardzo poważnego przestępcę, a oni chcą zakończyć tę sprawę raz na zawsze. Będziesz uczestniczył w grze jako członek ich zespołu. Będziesz pracować równolegle z innymi, szukając dowodów i śladów, które pomogą rozwiązać sprawę. C ludzie są doświadczeni, ale ponieważ to będzie Twoje pierwsze zadanie, upewnij się, że pokażesz się z jak najlepszej strony. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż rozwiązać śledztwo. Powodzenia!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.161.100.*

Komentarze (0)

Gracze online (26):
Polecamy: