reklama
Giercownia - Gry Online

The Lost Adventurer’s Diary

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 377
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,29
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Linda była zawsze ciekawą osobą, ale w jej życiu nie było niczego porywającego. Życie Lindy było zwykłym życiem, bez zbytniej ekscytacji, przynajmniej do czasu, kiedy dowiedziała się o dziennikach Pana Paula Lewisa. Pod koniec lat pięćdziesiątych Pan Lewis, który był wielkim podróżnikiem, szukał zaginionego miasta. Jednak Pana Lewisa nigdy już nie widziano, odkąd zaczął swoją wielką podróż.

Linda bardzo uważnie przeczytała dziennik. Dowiedziała się, że Paul jest prawdziwym profesjonalistą i zdawał sobie sprawę z każdego kroku, jaki zrobił. Wszystko to zmotywowało ją do rozpoczęcia poszukiwania śladów pana Lewisa z zamiarem poznania prawdy o nim. Zastanawia się, jak to możliwe, że taki doświadczony podróżnik zaginął. Wydawało się, że jest raczej pewny, co robi. Linda odkrywa wiele ciekawych faktów w zaginionym pamiętniku, więc postanawia podążać to ścieżką i dowiedzieć się, co się wtedy stało.

Jesteśmy pewni, że chciałbyś wziąć udział w tej niesamowitej przygodzie i dowiedzieć się czegoś więcej o tym człowieku, którego życie było niezwykłe. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i razem z Lindą śledź ślady, które prowadzą do ogromnego odkrycia o życiu Paula, ale także do zaginionego miasta, które było jego celem oraz pasją.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.234.228.*

Komentarze (0)

Gracze online (20):
Polecamy: