reklama
Giercownia - Gry Online

The Wizard’s Village

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 811
Rozmiar gry: 10,72 MB
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,21
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Stare plemiona i ludzie w różnych kulturach wierzą w siły wyższe, w różne nienaturalne niezrozumiałe rzeczy. Gdy edukacja była na bardzo niskim poziomie lub nawet nie istniała, ludzie potrzebowali jakiejś mocy, aby wyjaśnić, jak rzeczy rzeczywiście funkcjonują. Nikt nie wie, czy kiedykolwiek były naukowe wyjaśnienia dotyczące ich działania i wierzeń, ale pokolenia ludzi tak po prostu żyły, pełne rytuałów i wierzeń, a zwłaszcza bałwochwalstwa bogów i sił. Przejdź przez kilka starych opowieści o takich miejscach prowadzonych przez czarowników i czarodziejów.

Udaj się do małej wioski Hildale, która zgodnie z legendą, była wsią czarodziejów. Poszukiwacze przygód i awanturnicy wierzą, że w pobliżu tej wioski jest miejsce pełne supernaturalnej potęgi. I właśnie to miejsce dawało władzę mieszkańcom, którzy mogliby łatwo uzyskać nadprzyrodzone moce. Ludzie mieli siłę i moc życia wiecznego. To nie jest tak doskonała sytuacja, nawet w filmach i literaturze science fiction. Czy mógłbyś wyobrazić sobie możliwość życia wiecznego, bez względu na wszystko? Czy to brzmi dość nudnie?

Twoim celem w naszej grze jest znalezienie tego tajnego miejsca. I sprawdzenie, czy legenda jest prawdziwa czy fałszywa. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
23.20.25.*

Komentarze (0)

Gracze online (7):
Polecamy: