reklama
Giercownia - Gry Online

Midnight Train

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 919
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,09
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Ta ciekawa gra przywróci nam pewien czas, który minął wiele lat temu. Bardziej konkretnie działanie gry rozgrywają się w okresie II wojny światowej, w jednym z najbardziej znanych wówczas pociągów tzw. Pociągu Północy. Może zastanawiasz się, co mogłó uczynić pociąg słynnym ?! W tych pociągach bardzo często podróżowali niemieckich oficerowie, a to w tym czasie było bardzo...

Nancy Grace jest głównym bohaterem naszej gry, jest prywatnym detektywem, potrafi być otwarta i szczera. Tak naprawdę nie jest prywatnym detektywem, ale szpiegiem, który działa dla amerykańskiego rządu. Znajduje się na tajnej misji w pociągu. Jej zadaniem jest przenikanie między niemieckimi oficerami i kradzież ważnych dokumentów od nich. Dokumenty te mogłyby być wykorzystane do powstrzymania postępów niemieckiej armii.

Niezależnie od tego, czy wierzysz w szpigowskie historie, czy nie, ta gra będzie bardzo interesująca. Stawia nas w bardzo interesującym otoczeniu i opowiada nam bardzo niezwykłą historię. Pomóżmy Nancy zakończyć misję i pomóc jej w jak najszybszym dotarciu do wymaganych dokumentów. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.81.102.*

Komentarze (0)

Gracze online (8):
Polecamy: