reklama
Giercownia - Gry Online

Grimm's Fairy Trail 2 The Speeping Beauty

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 725
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 3,78
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Kiedy słyszymy historię lub czytamy książkę, często pojawia się pytanie, czy to coś, co ma miejsce w tzw. realu, czy to tylko kawałek wyobraźni?! Współcześni pisarze nalegają na unikanie porównania ich rzeczywistego życia z ich dziełami, które są zupełnie ok, ale nadal, kiedy ludzie wyczuwają jakiś związek, chcą dowiedzieć się więcej.

Jest to druga część gry o nazwie Szlak Wróżki Braci Grimm. Głównymi bohaterami tej gry są okoliczności opowieści znanych wszystkim braci Grimm. Te bajki są prawdopodobnie najbardziej znanymi opowieściami na całym świecie, więc Doris i Ralph chcą dowiedzieć się wszystkiego, co dotyczy tych opowieści. Tym razem są na nowej misji. Chcą odkryć prawdę ukrytą pod opowieścią Śpiącej Królewny. Uważają, że znaleźli prawdziwy zamek i dom, w którym ukrywała się przed złą czarownicą. Doris i Ralph zawsze biorą ze sobą cały zespół historyków i szukają przedmiotów, które pomogą im odkryć prawdę.

Będzie im niezwykle miło, gdybyś mógł wziąć udział w tym zespole ekspertów i pracować z nimi w poszukiwaniu dowodów. Byłoby ogromnym odkryciem, jeśli znajdziesz fakty, które mogłyby udowodnić, że zamek i dom to miejsca, w których Śpiąca Królewna spędzała czas na prawdę.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i baw się dobrze!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.198.27.*

Komentarze (0)

Gracze online (15):
Polecamy: