reklama
Giercownia - Gry Online

Hidden History

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 963
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 3,70
Łącznie głosów: 4

Gra dodana przez:

Alessia postanowiła zostać archeologiem. Jest podekscytowana teraźniejszością, ale uważa również, że odpowiedzi na liczne pytania stawiane dzisiaj, mają swoje odpowiedzi gdzieś głęboko w przeszłości, analogicznie do poprzednich wydarzeń.

Dziewczyna ma szczęście, otrzymała pracę nad renowacją starych zabytków w Rzymie. Alessia jest tym bardzo podekscytowany, ponieważ zawsze wierzyła, że ​​odkryje coś ważnego, co będzie miało istotny wpływ na historię świata.

Jednak Alessia nawet nie wyobrażała sobie, że podczas pracy nad swoim pierwszym większym projektem, stanie się jedną z najbardziej znanych osób na świecie. Całkowicie nieoczekiwane, na małym, romańskim przedmieściu, Alessia odkrywa największy posąg wielkiego Juliusza Cezara! Jest to jedno z największych odkryć dzisiejszej archeologii, coś, co może zostać włączone do kanonu siedmiu cudów świata. Alessia nie mogła uwierzyć własnym oczom! Ona jest jedyną, która widziała ten wspaniały posąg i będzie miała zaszczyt promować go przed całym światem! Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i zobacz co to za odkrycie.Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.80.247.*

Komentarze (0)

Gracze online (2):
Polecamy: