reklama
Giercownia - Gry Online

Passage to Outland

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 7 132
Rozmiar gry: 12,04 MB
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,50
Łącznie głosów: 14

Gra dodana przez:

Czy kiedykolwiek słyszał o Królestwie Thamor? Zapewne nie, gdyż to królestwo jest całkowicie odizolowane. Król ten jest egoistą i przekonuje swoich poddanych, że Thamor jest jedynym miejscem na świecie, a wszystko dokoła jest końcem świata. Myśli, ze w ten sposób uda mu się rządzić wiecznie. Jest to miejsce z niesamowitą dyktaturą, wiedza nie jest dozwolona dla każdego, z wyjątkiem tych książek, które są dopuszczone przez króla, nic więcej. A jeśli ktoś dowie się czegoś więcej, król upewnia się, że ta osoba jest odpowiednio ukarana.

Większość obywateli wierzy w te historie,że Thamor jest jedynym miejscem na ziemi oraz że ich król jest najlepszym królem świata, a przynajmniej, ze jest jedynym królem w świecie, co oznacza, że najlepszym jest na pewno. Jest jednak jedna dzielna dziewczyna w Królestwie, zawsze spragniona wiedzy i odkrywania nowych rzeczy, która po prostu nie wierzy w opowieści swojego króla.

Kiedyś wybrała się w tajemnicy poza królestwo i odkryła, że jej podejrzenia były prawdziwe. Dlatego zdecydowała się zebrać jak najwięcej przedmiotów ze świata zewnętrznego i pokazać je mieszkańcom Królestwa Thamor. Pomóż jej w tym przedsięwzięciu i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.94.202.*

Komentarze (0)

Gracze online (16):
Polecamy: