reklama
Giercownia - Gry Online

Tequila Crew and the Wrath of the Satanist Nerds

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 272
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,88
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Przygoda czeka na każdym rogu! Pokieruj jednym z 9-ciu imprezowiczów - alkoholików, będących studentami i wyrusz z nim na przygodę po najdziwniejszej, najbardziej szalonej i prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznej uczelni na całym świecie! Wybierz swoją główną postać i podejmuj własne decyzje, by budować swoją osobowość i zobaczyć jak zmienia się historia w oparciu o twoje wybory i wszystko, co robisz.

HISTORIA:
Ty, jako jedna z dziewięciu grywalnych postaci, przybywasz na Pijaracuba Island, jest to bardzo mała wyspa, ale bardzo znana ze względu na jej ceniony uniwersytet Pervert Bunny College. Tam spotkasz Rosalinę, młodą dziewczynę, pełną energii i chęci przygody. Wspólnie możecie poznać nowych przyjaciół (lub wrogów), zwiedzać uniwersytet i wyspę, brać udział w szalonych przygodach i cieszyć się życiem na uczelni.

Kiedy nieznany i bardzo dziwne zagrożenie zacznie wzrastać, spowodowane grupą satanistycznych frajerów, którzy chcą rządzić światem, nasi bohaterowie mogą ich zatrzymać albo zginąć razem w rękach zła? To twoja historia! Sprawisz, że rozwinie się zgodnie od twoich własnych wyborów!

WYBÓR POSTACI:
Gdy wybierzesz którąś z postaci zobaczysz jak historia dostosowuje się do każdego z nich. Twoje decyzje będą rozwijać ich osobowość, a ty będziesz dowiadywać się coraz więcej o tym, kogo wybrałeś!

MISJE:
Misję będą zależne i oparte o twój gameplay! Nie da się ich opisać teraz. Rób co chcesz i kiedy masz na to ochotę.

WYBORY:
Wybierz, co zrobić i co powiedzieć! Większość czasu będziesz wybierać to, co mówi twoja postać. Zwykle będzie to po prostu zmiana toku rozmowy, by zapewnić sobie więcej lub mniej informacji, ale również na wiele razy może to zmienić wynik przyszłych wydarzeń! Ktoś gdzieś zamieszka, ktoś umrze, wybierzesz co będzie twoim następnym zadaniem, wszystko zależy od tego, kim jesteś i co robisz!

NO GAME OVER:
Gra nigdy nie jest skończona! Jeśli umrzesz w walce, po prostu obudzisz się w jednej z ostatnich kryjówek, a historia się dostosuje i będzie płynąć dalej. Losy bohaterów są w twoich rękach!

CYKL DNIA:
Czas porusza się jak grasz! Różne pory dnia są wymagane, aby uruchomić pewne misje lub postacie wymagane przy pewnych wydarzeniach!

WNIOSKI:
Autor żywi nadzieje, że gra przypadnie Wam do gustu, ale trzeba zaznaczyć, ze jest na wczesnym etapie produkcji i mogą zdarzyć się pewne błędy, które będą poprawiane.

Sterowanie w grze:

WSAD lub lub LPM - poruszanie się
spacja lub Enter - klawisz funkcyjny
Shift - sprint
Esc - wejście i wyjście z menu

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.166.130.*

Komentarze (0)

Gracze online (1):
Polecamy: