reklama
Giercownia - Gry Online

Relic Collector

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 18 433
Rozmiar gry: 7,96 MB
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,55
Łącznie głosów: 34

Gra dodana przez:

Rzym powstał w epoce żelaza, jako osada Latynów, usytuowana na szczycie Palatynu. Jego mieszkańcy byli prostymi pasterzami owiec (około 800-750 p.n.e.). Z czasem zajęli się rzemiosłem i handlem z sąsiadami (bogactwo Rzymu pochodziło ze sprzedaży soli wydobywanej w solankach u ujścia Tybru). Ludności zaczęło przybywać i zasiedlono Eskwilin i Kapitol. Według tradycji, przekazanej nam przez Liwiusza, Rzym założył Romulus 21 kwietnia 753 p.n.e. i został jego pierwszym królem.

Z czasem ziemie Imperium Rzymskiego obejmowały całe Włochy, ziemie wokół Morza Śródziemnego i wiele Europy, w tym w Anglii, Szkocji i części Walii, a wszystko to dzięki jej silnej armii. Rzymianie rządzili przez wiele lat więc posiadają bogatą historię, która zawiera wiele interesujących szczegółów.

Pemona jest dziewczyną, którą bardzo interesuje archeologia i historia, zwałaszcza historia Cesarstwa Rzymskiego. Miszka w w Altra, na małym obszarze Cesarstwa, a jej celem jest odnajdywać obiekty i miejsca, z najlepszych okresów Rzymskiego Imperium. Artefakty te są bardzo ważne dla odkrywania historii, ponieważ zawierają one informacje, które mówią o zwyczajach naszych przodków. Weź udział w tej interesującej podróży i dołączając do Pamony zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.237.138.*

Komentarze (1)

avatar sankoz
sankoz 15.05.2015, godz. 21.20 odpowiedz
+1
$ 4 816 400 gierka 5/5
Gracze online (7):
Polecamy: