reklama
Giercownia - Gry Online

The True Story

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 6 660
Rozmiar gry: 6,64 MB
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,35
Łącznie głosów: 12

Gra dodana przez:

Pisanie powieści opiera się w głównej mierze na opowiadaniu fikcyjnych zdarzeń. Często można oprzeć się na historii, którą się gdzieś usłyszało i odpowiednio ją rozbudować. Znana pisarka Heather pracuje właśnie nad nową książką. Jest osobą dynamiczną szukającą ciągle nowych wyzwań.

Hether przyjechała właśnie do małej miejscowości o nazwie Cabot, szukając inspiracji do nowej książki. Usłyszała gdzieś, że jej mieszkańcy odnaleźli wielki skarb z czasów II Wojny Światowej i zaprzysięgli, że będą trzymać to w tajemnicy, choćby nie wiadomo co miało się wydarzyć. Heather nie jest poszukiwaczką skarbów, ale ta opowieść nie daje jej spokoju i postanawia zrobić wszystko, by dowiedzieć się prawdy.

Pragnie dowiedzieć się dlaczego niemieccy żołnierze wybrali na ukrycie skarbu włąśnie to miejsce? Fabuła tej gry zaskoczy cię dużą ilością niespodzianek oraz dodatkowych plansz typu "3 w linii", czy Koło Fortuny. Czy uda Ci się ujawnić jaką tajemnicę skrywają mieszkańcy miejscowości Cabot, by Hether mogła obmyślić fabułę dla swojej nowej powieści?

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.229.119.*

Komentarze (1)

avatar agent82
agent82 04.03.2015, godz. 17.00 odpowiedz
0
lubię takie gry
Gracze online (11):
Polecamy: