reklama
Giercownia - Gry Online

Ninjago Rush

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 19 049
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,35
Łącznie głosów: 178

Gra dodana przez:

Kai, Jay, Cole, Lloyd i Zane czekają na trening z Tobą, aby poprawić swoje umiejętności. Zbierz 3 ostrza z każdym poziomie, aby odblokować turniej.

Po włączeniu gry wyświetli nam się interfejs główny. Po naciśnięciu przycisku, przechodzimy do menu gry. Tam mamy dostępne cztery grywalne etapy. Na każdym z nich możemy zdobyć po trzy Jadeitowe Ostrza. Każdy etap to sterowanie osobnym Ninja. Dodatkowo każdy poziom wymaga innych umiejętności:

Kai - atak
Jay - prędkość
Cole - życie
Lloyd - skok

Zdobywanie Jadeitowych Ostrzy stopniowo wzmacnia umiejętności wojowników, dzięki czemu możemy zdobywać więcej Jadeitowych Ostrzy. Po zdobyciu odpowiedniej liczby Ostrzy odblokowujemy dwa poziomy:

Zane - wspinanie się (dostępny po zdobyciu 6 Jadeitowych Ostrzy)
Turniej - (dostępny po zdobyciu 3 Jadeitowych Ostrzy)

Przy etapie Turnieju sterujemy postacią, którą sami utworzymy. Możemy modyfikować kolor stroju oraz kolor Spinjitzu. Nasz wojownik posiada wszystkie cechy, które posiadają Ninja z wcześniejszych etapów. Im więcej Ostrzy, tym sprawniejszy nasz Ninja. Musimy wykazać się szybkością i sprytem, aby w jak najkrótszym czasie dotrzeć do mety, którą jest Kruszarka Skał. Ścigamy się z innymi postaciami, m.in. Ninja, Karlofem i Skylor. Dodatkowo możemy otrzymać medal: brązowy - dobiegnięcie do 3 minut, srebrny - do 2 minut i 30 sekund, a złoty - do 2 minut i 5 sekund.

Sterowanie w grze:

- poruszanie się
spacja - klawisz akcji

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.239.167.*

Komentarze (0)

Gracze online (13):
Polecamy: